Potrzebna pomoc.

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat.

Z góry dziękujemy w imieniu naszym i naszych podopiecznych za okazaną pomoc. Thank you.

O jaką pomoc prosimy ?

Odnośnie udzielenia wsparcia instytucjom takim jak my. Zgłaszamy się z prośbą o pomoc przy remoncie budynku położonego w Poznaniu na Winogradach przeznaczonego na działania Fundacji Pozytywnego Wsparcia W Sam Raz.

Jesteśmy podmiotem ekonomii społecznej a zatem stawiamy sobie za cel aktywizacje osób niepełnosprawnych oraz wykluczonych zawodowo.

Obecnie tworzymy przedszkole integracyjne z grantu jaki udało nam się uzyskać jednak nie starczyło tych środków na skończenie remontu.

Zapotrzebowanie jakie jest nam niezbędne by zrealizować ten projekt to wszelkie materiały z Państwa asortymentu, pewnie coś zalega w magazynie, coś może nam się przydać począwszy od zwykłych śrubek, poprzez płytki ceramiczne, panele, kable, lampy, aż po meble biurowe, szafki dla dzieci czy dywany.

W zamian możemy odwdzięczyć się na przykład reklamą na naszej stronie internetowej, w naszej gazecie czy Facebook-u. Możemy także poprowadzić dla Państwa różnego rodzaju szkolenia od choćby ze sprzedaży, motywacji, przemówień publicznych i innych.

Jesteśmy także otwarci na Państwa propozycję w tym zakresie.

Lista Potrzebnych Materiałów

Telefon kontaktowy
882 155 066