Nasza oferta.

Oferta przedszkola.

Oferta

Zajęcia dla dzieci z Klubu Dziecięcego Berbeciowo: • Zajęcia na basenie - raz w tygodniu.
• Przedszkole leśne oraz zajęcia prowadzone dzięki współpracy ze stajnią Marcelin.
• Zajęcia ruchowe prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów.
• Zajęcia z psychologiem oraz logopedą.

Zajęcia dla dzieci z Klubu i spoza Klubu: • Zajęcia językowe ( języki: angielski niemiecki, włoski, hiszpański)
• Zajęcia edukacyjne LEGO - niezwykle ciekawy sposób na poznawanie liczb i kolorów, a także zasad fizyki, chemii czy biologii.
• Zajęcia taneczno-ruchowe oraz kulinarne - dzięki nim, poprzez smaki i taniec, uczestnicy poznają inne kultury.
• Zajęcia twórcze z wykorzystaniem takich przedmiotów jak: słomki twórcze, piasek kinetyczny oraz klocki magnetyczne.
• Zajęcia plastyczne, muzyczne, artystyczne, odkrywcze, przyrodnicze, naukowe - będą to zajęcia organizowane 5 razy w tygodniu - każdy dzień to inna aktywność.
• Zajęcia stymulujące prawidłowe reakcje na bodźce zewnętrze, a wśród nich praca ze zwierzętami.
• Zajęcia integracyjne - będą to zajęcia organizowane raz w tygodniu, których częstymi gośćmi będą osoby z różnymi niepełnosprawnościami.

Celem zajęć będzie: • Ukazanie dzieciom, że każdy człowiek, bez względu na to, czy jest sprawny, czy nie, może być aktywny i spełniać się na wszystkich płaszczyznach.

Dodatkowo, w Klubie Dziecięcym Berbeciowo znajdą się: • Sala Doświadczenia Świata – w tej sali będą organizowane zajęcia z wykorzystaniem różnego rodzaju faktur na ścianie i podłodze, świateł, dźwięków, łóżka wodnego, akwarium, i luster.
• Biblioteka, w której interesujące publikacje znajdą zarówno najmłodsi, jak ich rodzice.
• A także wypożyczalnia zabawek, gier planszowych oraz środków dydaktycznych.