W Sam Raz
Dla Twojego
Malucha

To miejsce przyjazne rozwojowi.

O nas

Fundacja Pozytywnego wsparcia W Sam Raz Mieści się w Poznaniu przy ul. Błażeja 3, powstała z myślą o osobach z niepełnosprawnościami.
Głównym celem naszej Fundacji jest aktywizacja tych osób, a także osób wykluczonych społecznie.
Ściśle współpracujemy z innymi fundacjami, wieloma różnymi ośrodkami i instytucjami zajmującymi się edukacją i promocją zdrowego stylu życia, czerpiąc z ich wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia.
Pozwala nam to realizować cele statutowe, a także przygotowywać rozwiązania mające na celu podniesienie standardu życia osób, a w szczególności dzieci niepełnosprawnych.

Jednym z celów naszej Fundacji jest aktywizacja dzieci z niepełnosprawnościami.
Dzięki otrzymanemu grantowi udało nam się pozyskać lokal na poznańskich Winogradach o powierzchni 300m2 .
Powstaje w nim Klub Dziecięcy Berbeciowo z przedszkolem integracyjnym, gdzie na równi będą funkcjonować dzieci pełnosprawne i niepełnosprawne, a także twórcza warsztatownia, której celem jest poznawanie świata wszelkimi receptorami.
Klub Dziecięcy Berbeciowo ma zostać uruchomiony już na początku 2018 roku.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia zakładki Berbeciowo, w której znajdą Państwo szczegółowy opis zajęć prowadzonych w powstającym Klubie.

Uruchomienie tak dużego i niezwykłego przedsięwzięcia, jakim jest Klub Dziecięcy Berbeciowo wymaga dużego nakładu zaangażowania i środków.
Kierujemy więc prośbę do ludzi, którzy zechcieliby nas wesprzeć i przyczynić się do tego, by to wspaniałe miejsce jak najszybciej pojawiło się na edukacyjnej mapie Poznania.
By klub mógł funkcjonować, potrzebne są nam różnego rodzaju materiały budowlane, dzięki którym będziemy mogli dokończyć remont.

Jeśli są Państwo w stanie wspomóc naszą Fundację, bądź mają jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Bardzo chętnie udzielimy wyczerpujących informacji i rozwiejemy Państwa wątpliwości.